signováno nečitelně - Alpské jezero

Olej na plátně, 64x81 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1861. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
48707. Alpské jezero
Dražba ukončena:27.08.2020 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč