Guglielmo Pugi - Busta dívky

Mramor a alabastr, výška: 19 cm. Signováno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1850-1915
Italský sochař. Působil ve Florencii.

74314. Busta dívky
Dražba ukončena:30.03.2022 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč