Signováno nečitelně

56033. Dívka na vyhlídce

popis: Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Malba v minulosti restaurována.

dražba ukončena: 24.02.2021 20:12:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč