Jiří Ščerbakov

306703. Kartářka

popis: Olej na kartonu, 24x18 cm. Monogramováno vpravo dole JS. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2007
Narodil se v Hradce Králové. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Filly a Nováka. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice a plakátům. Inspiraci čerpal na svých četných cestách, v historii i literatuře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

dražba ukončena: 24.11.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.11.2020 10:11:09 1018