R. Schoenbeck - Kůň

Kolorovaná litografie, 40x54 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

69877. Kůň
Dražba ukončena:15.12.2021 20:40:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč