signováno nečitelně - Lesní interiér

Olej na plátně. 111x130 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

signováno nečitelně
40127. Lesní interiér
Dražba ukončena:30.01.2020 22:07:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč