signováno nečitelně - Loď na rozbouřeném moři

Olej na plátně, 55x73 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen Malba mírně poškozena.

signováno nečitelně
45147. Loď na rozbouřeném moři
Dražba ukončena:27.05.2020 20:29:10
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:13 000 Kč