Signováno nečitelně

52837. Lovecké zátiší

popis: Olej na plátně, 96x110 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:36:07

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč