Signováno nečitelně - Malířova dílna

Olej na plátně, 73x94 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Signováno nečitelně
77339. Malířova dílna
Dražba ukončena:26.05.2022 20:31:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč