signováno nečitelně

56542. Modiglianiho Madona

popis: Olej na plátně, 64x48 cm, signováno nečitelně vpravo nahoře, rámováno ve vkusném moderním rámu. Nádherné inspirativní a výjimečné dílo moderní malby je nositelem francouzského moderního uměleckého stylu, za který se dnes platí vysoké částky. Obdobná díla se na trhu s uměním již prakticky neobjevují!
Krásné propojení barevné škály jen potvrzuje galerijní význam tohoto mistrovského a skvělého díla. Zcela výjimečná příležitost pro investory a sběratele umění získat dílo s obrovským potenciálem, obchodovatelnosti i na zahraničních trzích s uměním!!! Rare!

zbývá: 6 dnů, 3 hodin

konec dražby: 04.03.2021 19:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 25.02.2021 21:26:58 51
1 000 Kč 12.02.2021 0:13:25 1238