Olej na plátně, 64x48 cm, signováno nečitelně vpravo nahoře, rámováno ve vkusném moderním rámu. Nádherné inspirativní a výjimečné dílo moderní malby je nositelem francouzského moderního uměleckého stylu, za který se dnes platí vysoké částky. Obdobná díla se na trhu s uměním již prakticky neobjevují!
Krásné propojení barevné škály jen potvrzuje galerijní význam tohoto mistrovského a skvělého díla. Zcela výjimečná příležitost pro investory a sběratele umění získat dílo s obrovským potenciálem, obchodovatelnosti i na zahraničních trzích s uměním!!! Rare!