Signováno nečitelně - Norský fjord

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

Signováno nečitelně
77298. Norský fjord
Dražba ukončena:25.05.2022 22:56:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč