signováno nečitelně - Pestré květy

Olej na sololitu, 98x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
68832. Pestré květy
Dražba ukončena:25.11.2021 20:32:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč