Signováno nečitelně - Podobizna mladého gentlemana

Kombinovaná technika, 27x20 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 1840. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 38 cm

Signováno nečitelně
100115. Podobizna mladého gentlemana
Dražba ukončena:06.08.2023 20:35:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč