Jaromír Jindra - Rušná ulice

Olej na kartonu, 57x70 cm. Signováno vpravo dole Jindra. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

Jaromír Jindra
51644. Rušná ulice
Dražba ukončena:28.10.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč