Olej na plátně, 62x72 cm. Signováno vpravo dole Paeschke. Rámováno.
Pozn.: Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
Keramika, celková výška: 58 cm. Signováno nečitelně. Pozn.: Mírně poškozeno.