Signováno nečitelně - Secesní busta

Olej na plátně, 62x72 cm. Signováno vpravo dole Paeschke. Rámováno.

Pozn.: Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

Keramika, celková výška: 58 cm. Signováno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Signováno nečitelně
47251. Secesní busta
Dražba ukončena:29.07.2020 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč