signatura nečitelná

45066. Stará huť

popis: Olej na kartonu, 70x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč