signatura nečitelná - Stará huť

Olej na kartonu, 70x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
45066. Stará huť
Dražba ukončena:27.05.2020 19:18:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč