Signováno nečitelně - Stavba přehrady

Olej na sololitu, 52x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Signováno nečitelně
306929. Stavba přehrady
Dražba ukončena:12.12.2020 20:57:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč