signováno nečitelně

303617. U řeky

popis: Olej na kartonu, 12x17 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:28:17

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč