Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Velmi výrazné dílo avantgardního autora. Rukopisem i barevností evokuje díla Josefa Čapka. Chladné barevné tóny, hrubé linie podtrhují vyznění zvoleného tématu. Obraz je provedením i námětem atraktivní sběratelskou akvizicí, jaká se na trhu objevuje jen zřídka.