Jiří Ščerbakov - Večerní zátiší s kočkou

Olej na sololitu, 20x20 cm. Signováno vpravo dole Joff 88. Rámováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

306689. Večerní zátiší s kočkou
Dražba ukončena:23.11.2020 20:08:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.11.2020 20:03:06 3486
500 Kč 13.11.2020 9:19:21 6281