Jiří Ščerbakov

306689. Večerní zátiší s kočkou

popis: Olej na sololitu, 20x20 cm. Signováno vpravo dole Joff 88. Rámováno.

o autorovi: 1925 - 2007
Narodil se v Hradce Králové. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Filly a Nováka. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice a plakátům. Inspiraci čerpal na svých četných cestách, v historii i literatuře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:08:06

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 23.11.2020 20:03:06 3486
500 Kč 13.11.2020 9:19:21 6281