signováno nečitelně - Vinice

Olej na plátně, 41x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
303643. Vinice
Dražba ukončena:16.02.2020 20:15:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:14 000 Kč