signováno nečitelně

303643. Vinice

popis: Olej na plátně, 41x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:15:26

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč