rakouský malíř 1. poloviny 19. stol.

56544. Zámecké panství

popis: Olej na plátně, 35 x 44 cm, signováno vlevo dole nečitelně, datováno 1822?, rámováno v galerijním autorském dobovém zámeckém vídeňském rámu s bohatým ornamentálním zdobením, profilací, ozdobným prstencem s patinovaným zlatým povrchem doplněným probrušovanou zlacenou lištou s otřelým patinovaným autentickým povrchem!
Naprosto výjimečná a jedinečná ukázka zámecké rakouské malby 19. století, jednoznačně ve vysoké galerijní a reprezentativní kvalitě!
Dílo původně pochází ze skvělé vysoce kvalitní umělecké židovské sbírky, kdy židovští sběratelé často ve snaze zachránit své sbírkové fondy před rabováním za 2. světové války nechávali odstranit signatury významných malířů, což by mohl být i případ tohoto díla. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto vynikajícího původně zámeckého šlechtického díla! Naprosto mimořádná nabídka, v této kvalitě bezkonkurenční na trhu s uměním! Rare!

zbývá: 6 dnů, 2 hodin

konec dražby: 04.03.2021 19:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč