signováno nečitelně - Zímní cesta

Olej na kartonu, 46x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
307854. Zímní cesta
Dražba ukončena:11.03.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč