Signováno Nolde - Seebüll

Akvarel, 24x36 cm. Signováno vpravo dole Nolde. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo prověřit. Dílo nebylo konzultováno se zahraničními znalci.

Nejdelší strana: 41 cm

113658. Seebüll
Dražba ukončena:24.03.2024 21:34:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč