Šimon František Tavík - Benátky, chrám sv. Marka

Lept, 18x18 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

31765. Benátky, chrám sv. Marka
Dražba ukončena:15.05.2019 21:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč