Šimon František Tavík - Bruslení na Vltavě

Lept, 16x15 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

31762. Bruslení na Vltavě
Dražba ukončena:15.05.2019 21:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč