František Šimon Tavík

34389. Bukinisté u Notre Dame

popis: Lept, 31x36 cm. Monogramováno dole uprostřed v tisku TFŠ a signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

dražba ukončena: 18.09.2019 19:59:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč