František Šimon Tavík

34389. Bukinisté u Notre Dame

popis: Lept, 31x36 cm. Monogramováno dole uprostřed v tisku TFŠ a signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:48:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč