Šimon František Tavík - Fontána v parku

Olej na plátně fixováno na kartonu, 47x57 cm. Signováno vlevo dole T.F. Šimon. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

20552. Fontána v parku
Dražba ukončena:31.05.2018 20:42:52
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč