Šimon František Tavík - Ležící ženský akt

Olej na plátně, 55x100 cm. Signováno vlevo dole Paris 06 Simon. Rám.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

28799. Ležící ženský akt
Dražba ukončena:27.02.2019 19:10:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:23 000 Kč