František Šimon Tavík - Mi-Careme v Paříži

Lept, 34x32 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Datováno 1909. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

56792. Mi-Careme v Paříži
Dražba ukončena:17.03.2021 20:05:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč