Šimon František Tavík - Pohled na Pražský hrad

Lept, 20x29 cm. 62/100. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

31261. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:25.04.2019 20:34:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 800 Kč