Šimon František Tavík - Quai des Grands-Augustins v Paříži

Lept, 30x39 cm. Monogramováno dole uprostřed v tisku T.F.Š. a signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

31770. Quai des Grands-Augustins v Paříži
Dražba ukončena:15.05.2019 21:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč