Šimon František Tavík - Soubor 5-ti olejomaleb: Z cest po Sibiři (Tjumeň)

3x olej na překližce, 2x olej na kartonu, od 13x20 cm po 20x22 cm. 3x monogramováno T.Š. 1915, 1x datováno 4.12.15, 1x nesignováno. Všechny rámovány.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

22280. Soubor 5-ti olejomaleb: Z cest po Sibiři (Tjumeň)
Dražba ukončena:26.09.2018 18:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč