Šimon František Tavík - V přístavu

Litografie, 31x34 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

24580. V přístavu
Dražba ukončena:15.11.2018 20:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč