Šimon František Tavík - Zima na Karlově mostě

Lept, 37x40 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku TFŠ a signováno vpravo ddole T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta zaprášena.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

26539. Zima na Karlově mostě
Dražba ukončena:17.01.2019 18:06:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč