Skramlík - Za chalupou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x44 cm. Signováno vlevo dole Skramlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Skramlík
43720. Za chalupou
Dražba ukončena:29.04.2020 20:13:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč