Josef Šlár - Rybník

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Šlár, rám.

1908, Žiželice nad Labem
Žák prof. Al. Kalvody. Poté studia na UMPRUM v Praze. Malíř pražských motivů a zátiší. Studijní cesty po Jugoslávii a Itálii.

3224. Rybník
Dražba ukončena:25.11.2015 21:50:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč