Václav František Ulšmíd - Tatry - U Štrby

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Ulšmíd, rám, zaskleno.

1903, Praha - 1985
Student Ukrajinské akademie v Praze (prof. J. Rýdl, A. Kalvoda a I. Kulec). Studijně vycestoval na Balkán a do Francie. Věnoval se žánrové malbě.

2155. Tatry - U Štrby
Dražba ukončena:26.03.2015 22:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč