Šnajdr

45106. Bagr v lomu

popis: Tempera, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Šnajdr 61. Nerámováno.

pozn.: Papír mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 1 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:48:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč limit (02.05.2020 9:40:47) 6248