Šnajdr - Bagr v lomu

Tempera, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Šnajdr 61. Nerámováno.

Stav: Papír mírně poškozen.

Šnajdr
45106. Bagr v lomu
Dražba ukončena:27.05.2020 19:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč