Soso Dzamukashvili - Dívka s papouškem

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole SDZ 2022. Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: Gruzínský malíř.

83716. Dívka s papouškem
Dražba ukončena:28.09.2022 20:45:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč