Soso Dzamukashvili - Gruzínská krajina

Olej na plátně, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole 2023 Soso. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

95034. Gruzínská krajina
Dražba ukončena:01.06.2023 23:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč