Soso Dzamukashvili - Gymnastka

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole SDZ 2016. Nerámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

82501. Gymnastka
Dražba ukončena:31.08.2022 22:47:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč