Soso Dzamukashvili - Houslistka

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Soso 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Gruzínský malíř.

112571. Houslistka
Dražba ukončena:10.03.2024 20:07:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč