Soso Dzamukashvili - Zimní radovánky

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole 2022 Soso. Rámováno.

o autorovi: Gruzínský malíř.

93185. Zimní radovánky
Dražba ukončena:27.04.2023 21:17:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč