Soukup - Čluny na pláži

Olej na kartonu, 37x45 cm, signováno vlevo dole Soukup 49, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

5673. Čluny na pláži
Dražba ukončena:29.09.2016 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč