Soukup - Cesta zimní krajinou

Olej na kartonu, 48x60 cm. Signováno vlevo dole Soukup. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

78756. Cesta zimní krajinou
Dražba ukončena:05.06.2022 20:53:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč