Soukup - Na louce

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Soukup. Rám, sklo.

22866. Na louce
Dražba ukončena:27.09.2018 23:05:51
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč