Soukup - Přístav

Olej na překližce, 27x45 cm. Signováno vlevo dole Soukup 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

101924. Přístav
Dražba ukončena:17.09.2023 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.09.2023 13:17:04 5538
500 Kč 15.09.2023 18:36:39 13222