Jan  Spáčil - Rozkvetlý sad

Olej na kartonu, 38x32 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1892 Praha
Krajinář, žák Kalvody a Šetelíka, studoval v Mnichově. Působil v Rusku, vrací se do ČSR s legiemi. Maluje motivy staré Prahy, lesní interiery.

935. Rozkvetlý sad
Dražba ukončena:29.01.2014 21:15:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč