Olej hustý na umělecké podložce, 75x100 cm, signováno autorsky vpravo dole vrypem násadou štětce do mokré malby, rámováno v masivním bohatě ornamentálně zdobeném rámu se symboly štěstí čtyřlístků ve vnitřním pásu a trojlístků rozmístěných po venkovním okraji obvodu uměleckého vzácného rámu. Rozměr díla s rámem 97x125 cm.
Toto ojedinělé dílo se vztahem ke sběratelství se zakomponovanými jinotaji např. zužující se místnost vybízející k nahlédnutí do dalších prostor - povzbudí k dalším sběratelským objevům, dále na konci cesty náznak schodiště - cesta k úspěchu, překonání překážek, otevřená kniha - moudrost, globus – orientace, mince – vkládání financí do skutečné hodnoty, truhlice vpravo dole – úspěch, hotovost kapitálová, stočené svitky s pečetí – vzácné rukopisy, nad hlavou židovského sběratele knihovna – studium, vzdělání, atd. apod. Nadčasové dílo s poselstvím pro orientaci i v nejisté finanční době, jak a kam investovat! Naprosto raritní dílo bezkonkurenčně tematicky nejlepší nabídka na trhu s uměním, obchodovatelná i na zahraničních trzích s uměním!
Významná a neopakovatelná nabídka, absolutní výzva pro sběratele a milovníky umění. Rare!